אודות

"לגונה" היא מסעדת דגים ובשרים על האש, הממוקמת במדרחוב התוסס והססגוני של טבריה. את הכנרת, על מלוא הדרה ויופייה, מרגישים אורחי "לגונה" בכל רגע ורגע. הנוף המרהיב נשקף מהחלונות, ומעל לכל מרחף הקסם הבלתי ניתן להכחשה של הכינרת.

כי "קסם על ים כנרת" זו לא רק שורה משיר, אלא גם מציאות מלבבת כשמגיעים ל"לגונה". העיצוב הביתי והנעים, כזה שנותן את הכבוד לאגם היפהפה ולאוכל המענג עיניים לא פחות, הצוות מלא שמחת החיים, וכמובן – המעדנים, אחח המעדנים!

התפריט של "לגונה" כולל שפע סלטים, כולם טריים, כולם טעימים, מכולם תרצו עוד. חומוס, טחינה, חצילים, מטבוחה, פטריות חמות, ועוד ועוד, וזאת רק ההתחלה. בדרך לעיקריות כדאי להתעכב עוד קצת עם אחד המרקים המשובחים של "לגונה", או עם ה"חטיפים" – קובה, פסטלים, צ'יפס, פלאפל, סיגרים, ועוד מטעמים.

אבל הכוכבים האמיתיים של "לגונה" הם המושטים (אמנון), פורלים, הבסים, הברבוניות, הקבבים תוצרת בית, לבבות העוף, צלעות הכבש, שקדי העגל, ועוד שלל דגים ובשרים – כולם טריים, כולם מובחרים, וכולם הופכים במטבח המקצועי והמשוכלל למעדני גורמה שגורמים לאורחי "לגונה" ללקק את האצבעות (והצלחות).

חשוב להדגיש כי מסעדת "לגונה" כשרה למהדרין בהשגחת בד"צ סופר פתח תקווה. המקום פתוח בימי חול משעות הבוקר ועד עזיבת אחרון הלקוחות, בימי שישי עד שעה לפני כניסת השבת, ובמוצאי שבת.

לגונה – מקום נעים עם אוכל טעים!